Centrum Domowych Inspiracji

Wrocław

Warszawa

O nas

Serdecznie zapraszamy do wizyty w Centrum Domowych Inspiracji. W przestronnych wnętrzach firmowego salonu ekspozycyjnego marek Bosch i Siemens prezentujemy ponad 200 urządzeń gospodarstwa domowego, które można nie tylko obejrzeć z bliska, ale również przekonać się jak działają.

Na odwiedzających Gości czekają fachowi Doradcy Klienta, którzy podczas indywidualnych, bezpłatnych spotkań konsultacyjnych udzielają szczegółowych informacji technicznych, demonstrują funkcjonowanie urządzeń, a także pomagają dobrać konkretne produkty do indywidualnych wymagań i potrzeb. W trosce o komfort spotkań konsultacyjnych z naszymi doradcami rekomendujemy wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w naszym Centrum. W tym celu udostępniliśmy system rezerwacji dostępny w zakładce Umów się. Na spotkanie można umówić się również telefonicznie lub mailowo, szczegóły w zakładce Kontakt.

CDI - O nas - Zdjęcie 1

Centrum Domowych Inspiracji to także miejsce spotkań klientów z projektantami i architektami wnętrz. Przy filiżance świeżo zaparzonej kawy z naszych ekspresów ciśnieniowych Doradcy Klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie szczegółowe pytania i przedstawią naszą szeroką ofertę produktową. Natomiast specjalnie przygotowana ścianka aranżacji kuchennej z naturalnej wielkości magnesowymi atrapami frontów naszych produktów będzie pomocna podczas omawiania najbardziej optymalnego rozmieszczenia urządzeń już na etapie tworzenia projektu kuchni.

W Centrum Domowych Inspiracji organizowane sa również szkolenia produktowe i eventy towarzysko-kulinarne.

CDI - O nas - Zdjęcie 2

Czekamy na Was w świecie kreatywnej technologii marek

Logo BOSCH Logo SIEMENS

Przyjdź, zobacz, zainspiruj się…

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania

    W związku z umówieniem wizyty w naszym Showroomie lub przekazywaniem Państwu porad w zakresie doboru sprzętu, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są na stronie bshdaneosobowe.pl.